Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery urzędniczki straciły pracę. "To nie jest żadna czystka po panu wójcie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 09:37 Powrót do artykułu
A to w Piaskach albo w Trawnikach nie ma miejsca dla zaufanych osób z PSL? A p.Kołodziejczyk ile zarabia w Trawnikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno, zwalnia się fachowców ,a zatrudnia BMW /bierny,mierny,ale wierny/ i popiera "właściwą linię"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam niech mi ktos przypomni bo mi sie wydaje że Pani Wójt wygrała wybory to wie co robi skoro bylo stworzonych stanowisk pod znajomych to teraz musi zrobic porządek przynajmniej ma odwage.  Brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidula Poleciała do gazety by coś ugrać a tu dupa same negatywne komentarze. P. Narodowiec Wracaj do Piask kobieto tylko tam się nadajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dranie... dla mnie to jest niepojęte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę tylko żeby nssza gmina się rozwijała i powiem szczeze że myślę że idziemy w dobrym kierunku dobry gospodarz zaczyna pozadki od swojego domu a Pani ktora została zwolniona niech już idzie do kolegów z Pslu skora jest takim dobrym pracownikiem to napewno znajdzie pracę może piaski lub Trawniki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co w tej chwili tak zaciekle bronią pani Magdaleny niech ja zatrudnią u siebie , po co ten cały cyrk w gazecie .Powinni tak postąpić , a nie lamentować medialnie , przecież to ich partyjna siostra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocher świdnicki sie uaktywnil oj orzeł juz niedlugo nielocie polatasz ale moze developer na ciecia cie zatrudni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidula Poleciała do gazety by coś ugrać a tu dupa same negatywne komentarze. P. Narodowiec Wracaj do Piask kobieto tylko tam się nadajesz.
W Piaskach nikt jej nie chce bo to pusta baba 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie cierpliwi sa a czas na rozliczenie przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wójt ogłosiła konkurs na sekretarza , o tym wiedziała pani Narodowiec to dlaczego do konkursu na to kierownicze stanowisko nie przystąpiła, co chce, żeby pani wójt fikcyjny stołki tworzyła specjalnie dla p. Narodowiec . Gmina to nie kopalnia złota żeby opłacać tyle osób . Pani wójt 4 osoby to kropla w morzu proszę się przyjrzeć dalej ……………….. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba masz na myśli że ten czas właśnie przyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda ze tych stawow nie zasypala w melgwi tyklo tam picie butelki a bylem z rodzina w lato w niedziele to wedkarz jeden na drugim spal pijany zaszczany wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działa Pisolandia. Na miejsce zwolnionych już czekają pisuary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był konkurs na sekretarza o którym wiedziała p.Narodowiec to dlaczego niego przystąpiła .Do kogo ma pretensje , fikcyjny stołek ma p. wójt stworzyć żeby mogła dalej zarabiać krocie. według oświadczenia w internecie to łatwo policzyć jaka kasę czesała więc jasne dlaczego taki lament i latanie po gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zwolnienie za kolor skóry to rasizm, zwolnienie za orientację seksualną to homofobia, a za poglądy polityczne to norma. Chory kraj, chore społeczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na stan odśnieżania jezdni w tej gminie. To przypominają mi sie lata spędzone z starym wojtem motylkiem tak befzie wyborcy a drogi w gminie to oni juz zrobili tak to wspomniała pani wójt na rsdzie gminy ale jak powiedziała to taki żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formacja PiS są to fundamentaliści przeciwnicy narodu swego. Ponadto Pismo Święte w drugim liście św. Jana do Tymoteusz rozdział drugi .... mówi: kobiecie nauczać nie pozwalam jak też przewodzić ... biorąc pod uwagę powyższe Panią Wójt należy uznać za opętana przez Złego a Kara Boska będzie sroga dla nie za znęcanie się nad narodem swym. Może jeszcze swoje winy odkupić.
Zlo wraca i worci do Wójt. Tylko ze ona bidulka dostaje ze Swidnika wytyczne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie jest ktoś kto robi porządek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mściwość to pierwsza cecha charakteru nowej wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...